Dům a zahrada

Výjimečně tiché řešení pro rodinné domy

Letní dny jsou nejvhodnějším obdobím pro řešení vytápění v novostavbě či na jeho rekonstrukci v rodinném domě. Pokud uvažujete o tepelném čerpadle, máme pro vás tip na zařízení vzduch / voda s jednoduchou instalací. Překvapí vás jeho minimální hlučnost a nízké provozní náklady.

Tím vším se vyznačuje nové vnitřní tepelné čerpadlo vzduch / voda značky Vaillant, s názvem versoTHERM plus (3, 5 a 7 kW, A ++). U vás doma dokáže zajistit tepelnou pohodu v interiéru, chlazení a (v kombinaci s externím zásobníkem) i přípravu teplé vody. Nepotřebuje venkovní jednotku a tak se může pochlubit skutečně jednoduchou montáží. Instaluje se pouze dovnitř rodinného domu, s průduchy přes jeho obvodovou stěnu.

Určitě oceníte zejména to, že patří mezi nejtišší vnitřní tepelná čerpadla na trhu a jeho hlučnost je srovnatelná s moderní chladničkou. Díky vysoké účinnosti a hermeticky uzavřenému chladivového okruhu má toto inovativní tepelné čerpadlo velmi nízké provozní náklady.

Ovládat jej můžete pomocí inteligentního regulátoru Multimatic 700 nebo i přes internet a aplikaci v smartphonu. Je to skutečný týmový hráč, připravený na spolupráci s fotovoltaickými i větracími systémy.

 

Comment here