Výkonný software pro kódování videa pro weby

Movavi je přední vývojář technologie pro zpracování multimédií včetně serverů pro kódování videa vhodných pro integraci s mnoha různými typy webových stránek. Nejnovějším novým produktem zaměřeným na firemní uživatele je Aviberry Video Encoding Server (AVES). Tento software pro kódování videa je ideální pro firemní uživatele, kteří potřebují optimalizovat svůj online videoobsah. Software je plně škálovatelný a poskytuje výjimečně vysoký stupeň výkonu a spolehlivosti. Společnosti mohou také ušetřit na webových dopravních nákladech pomocí tohoto dobře optimalizovaného řešení. Pomocí AVES, může mít konečně úplnou kontrolu nad jejich služby kódování videa online. Je ideální pro ty, kteří potřebují výjimečný výkon, škálovatelnost a spolehlivost.

Aviberry je ideální pro každou firmu, která pravidelně využívá video obsah na svých webových stránkách. Toto řešení je ideální pro každou společnost, která poskytuje online multimediální služby, protože je plně optimalizována pro šetření šířky pásma a poskytuje optimální výsledky. AVES nabízí hodnotu pro mnoho různých typů on-line služeb. Například stabilní a vysoce výkonné řešení pro kódování videa je nezbytné pro všechny webové stránky pro sdílení videa. Může to být také užitečné pro prodejce zálohování online, mnoho poskytovatelů obsahu, sociálních sítí, cestovních stránek a dalších. Jednoduše řečeno, každá organizace, která potřebuje služby kódování videa na svých webových stránkách, bude těžit z používání AVES.

Existuje řada výhod, které nastavují Aviberry Video Encoding Server odděleně od ostatních. Movavi řešení je zvláště rychlé a přesné, poskytuje všechny funkce, které podniky potřebují pro své on-line multimediální služby. Software se velmi úspěšně používá se službou převodu videa Avaviberry SaaS společnosti Movavi, a také pro Movavi Online, výkonnou multimediální konverzi pro domácí uživatele. Pro maximální výkon může videokodér využít technologii NVIDIA® CUDA ™ a hardware Intel® Media. S podporou těchto technologií může proces kódování čekat až desetkrát rychleji. Rychlost kódování závisí také na jiných faktorech, jako jsou dostupné dostupné hardwarové a mediální formáty. Přesto je Aviberry jedním z nejrychlejších video kodérů na trhu.

Spolehlivost a stabilita jsou také základními vlastnostmi každého profesionálního serveru pro kódování videa a Aviberry je jedním z nejspolehlivějších výrobků na trhu. Za předpokladu, že s původním video souborem není nic špatného, ​​konverze bude rychlá a 100% přesná. Aviberry podporuje mnoho různých multimediálních zařízení a formátů, včetně videa s vysokým rozlišením. K dispozici je také 26 předvoleb, jeden pro každý typ zařízení nebo formát. Díky tomu je software více uživatelsky přívětivý. Obsahuje také některé užitečné funkce pro editaci videa, včetně možnosti měnit bitovou rychlost, frameraci a rozměry výstupního souboru. Videa lze také rozdělit, spojit nebo oříznout a automaticky přidat vodoznaky.

Další informace o serveru kódování videa Aviberry na adrese aviberry.com. Pokud potřebujete vysokou kvalitu, výkon a stabilitu, je to perfektní řešení. Je také vysoce škálovatelný a integrační proces je tak jednoduchý, jak by mohl být.